Osp ��anyOchotnicza Stra� Po�arna
he has a good point beeg porn
OSP ��any

 

23 Października 2021
Sobota

 

Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław

 

Do końca roku zostało 70 dni.

 

take a look at the site here https://xxnxstream.com/

OSP ��any
KSIĘGA GOŚCI

Lista wpisów

SZUKAJ WPISU - DODAJ WPIS

Pokaż # 

Gość
2014-06-19

Podziękowanie
Witam.Bardzo dziękuje za pomoc w otwarciu samochodu. Bez Panów pomocy byłabym w bardzo kłopotliwej sytuacji. Jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc i życzę wszystkiego dobrego. Roztargniony pielgrzym.

 

Gość
2014-04-18

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Smacznego jajka wielkanocnego, dużego zajączka czekoladowego, zdrowia niezawodnego, wielu radości i przez całe święta samej wesołości życzy załoga Horpol S.A.

 

Gość
2014-04-17

WESOŁEGO ALLELUJA
Szanowni Strażacy, Ratownicy, Przyjaciele! Niech Święto Zmartwychwstania Pańskiego odradza w nas wiarę, nadzieję i miłość oraz najszlachetniejsze wartości moralne i etyczne, które z ufnością pozwolą patrzeć w przyszłość i realizować szlachetne i dobre uczynki. Cieszmy się z możliwości przebywania z najbliższymi, aby czas refleksji nad Tajemnicą Zmartwychwstania na długo pozostał w naszych sercach. Wszystkim Przyjaciołom i Ludziom Dobrej Woli życzę Spokojnych, Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy. Krzysztof Nowicki Właściciel firmy Nopex

 

Gość
2014-04-16

WESOŁYCH ŚWIĄT
Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei, wiary i radości ..... Pokoju i mocy Zmartwychwstania ..... Bogatych Wielkanocnych przeżyć i świątecznego nastroju, które zagoszczą w sercu na długo i pozostaną także w poświątecznej codzienności. Życzą Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach

 

Wiesia
2013-12-31

Życzenia
W nadchodzącym roku 2014 życzymy wszystkim druhom z OSP Łężany samych pogodnych dni ,radości ducha ,spełnienia marzeń a przede wszystkim zdrowia i wspólnych spotkań tego życzą druhowie z OSP Niżnej Łąki.

 

Gość
2013-12-30

Wesołych świąt
Serdecznie dziękujemy za życzenia i również życzmy Wam samych radosnych i pogodnych dni , dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy.

 

Stanisława Gawlik
2013-12-24

Życzenia
Zaczarowana magią świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, życzę im spokojnych Świąt wszędzie tam, gdziekolwiek są..... Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym - Czasem życzy Stanisława Gawlik

 

Gość
2013-12-23

Wesołych Świąt
Zdrowych Wesołych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia a także Szczęśliwego Nowego Roku

 

Gość
2013-12-23

Składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz nowego roku 2014, życzymy wszystkim zdrowia, miłości, pogody ducha i spełnienia marzeń ! Dziękujemy za dotychczasową współpracę ! Zarząd i pracownicy Harpol S.A.

 

Dyrektor szkoły w Łężanach
2013-12-23

Wesołych świąt
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta przyniosą wszystkim blask betlejemskiego pokoju.. Dyrektor, Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach BOŻE NARODZENIE 2013 r.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»
Pozycje :: 1 - 10 z 85

Powered by Jambook by Olle Johansson from JX Development
OSP ��any
Humor
Komendant straży pożarnej zorganizował przyjęcie imieninowe. Niestety, z powodu ograniczonej powierzchni swojego mieszkania mógł zaprosić tylko niektórych podwładnych z remizy. Następnego dnia ci, którzy byli opowiadają tym, którzy nie byli:
- Nie wyobrażacie sobie nawet, jak nasz komendant ma elegancko urządzone mieszkanie. Hebanowe meble, plastikowe okna, a w łazience złoty kibel...
- Rozumiemy te hebanowe meble i plastikowe okna, ale z tym złotym kiblem to chyba przesadziliście.
- Jak nie wierzycie, to możemy iść razem do niego i się przekonacie.
Idą więc razem do komendanta. Komendantowa otwiera im drzwi.
- Dzień dobry, czy jest pan komendant? - pytają się. Na to komendantowa woła w głąb mieszkania:
-Franek! Przyszedł ten gościu, co ci w trąbę nasrał...
 
Dyżurujący przy telefonie strażak odbiera zgłoszenie o pożarze i odpowiada do słuchawki:
- Niestety, wszystkie wozy wyjechały na akcje gaszenia, nic nie mogę na to poradzić.
Gdy odłożył słuchawkę, siedzący obok niego kolega mówi:
- Zwariowałeś?! Przecież wszystkie wozy są wolne!
- Tak, ale to pali się domek mojej teściowej.
 
Humor

 


Wy�wietl wi�ksz� map�

 

 

 

STRA�ACY
OSP ��any
OSP ��any