Osp ��anyOchotnicza Stra� Po�arna
he has a good point beeg porn
OSP ��any

 

6 Grudnia 2023
Środa

 

Imieniny obchodzą:
Dionizja, Emilian,
Jarema, Jarogniew,
Mikołaj

 

Do końca roku zostało 26 dni.

 

take a look at the site here https://xxnxstream.com/

OSP ��any
KSIĘGA GOŚCI

Lista wpisów

SZUKAJ WPISU - DODAJ WPIS

Pokaż # 

Gość
2014-06-19

Podziękowanie
Witam.Bardzo dziękuje za pomoc w otwarciu samochodu. Bez Panów pomocy byłabym w bardzo kłopotliwej sytuacji. Jeszcze raz dziękuje za okazaną pomoc i życzę wszystkiego dobrego. Roztargniony pielgrzym.

 

Gość
2014-04-18

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Smacznego jajka wielkanocnego, dużego zajączka czekoladowego, zdrowia niezawodnego, wielu radości i przez całe święta samej wesołości życzy załoga Horpol S.A.

 

Gość
2014-04-17

WESOŁEGO ALLELUJA
Szanowni Strażacy, Ratownicy, Przyjaciele! Niech Święto Zmartwychwstania Pańskiego odradza w nas wiarę, nadzieję i miłość oraz najszlachetniejsze wartości moralne i etyczne, które z ufnością pozwolą patrzeć w przyszłość i realizować szlachetne i dobre uczynki. Cieszmy się z możliwości przebywania z najbliższymi, aby czas refleksji nad Tajemnicą Zmartwychwstania na długo pozostał w naszych sercach. Wszystkim Przyjaciołom i Ludziom Dobrej Woli życzę Spokojnych, Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy. Krzysztof Nowicki Właściciel firmy Nopex

 

Gość
2014-04-16

WESOŁYCH ŚWIĄT
Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei, wiary i radości ..... Pokoju i mocy Zmartwychwstania ..... Bogatych Wielkanocnych przeżyć i świątecznego nastroju, które zagoszczą w sercu na długo i pozostaną także w poświątecznej codzienności. Życzą Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach

 

Wiesia
2013-12-31

Życzenia
W nadchodzącym roku 2014 życzymy wszystkim druhom z OSP Łężany samych pogodnych dni ,radości ducha ,spełnienia marzeń a przede wszystkim zdrowia i wspólnych spotkań tego życzą druhowie z OSP Niżnej Łąki.

 

Gość
2013-12-30

Wesołych świąt
Serdecznie dziękujemy za życzenia i również życzmy Wam samych radosnych i pogodnych dni , dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy.

 

Stanisława Gawlik
2013-12-24

Życzenia
Zaczarowana magią świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu, życzę im spokojnych Świąt wszędzie tam, gdziekolwiek są..... Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym - Czasem życzy Stanisława Gawlik

 

Gość
2013-12-23

Wesołych Świąt
Zdrowych Wesołych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia a także Szczęśliwego Nowego Roku

 

Gość
2013-12-23

Składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz nowego roku 2014, życzymy wszystkim zdrowia, miłości, pogody ducha i spełnienia marzeń ! Dziękujemy za dotychczasową współpracę ! Zarząd i pracownicy Harpol S.A.

 

Dyrektor szkoły w Łężanach
2013-12-23

Wesołych świąt
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwych chwil spędzonych w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta przyniosą wszystkim blask betlejemskiego pokoju.. Dyrektor, Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach BOŻE NARODZENIE 2013 r.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»
Pozycje :: 1 - 10 z 85

Powered by Jambook by Olle Johansson from JX Development
OSP ��any
Humor
Strażak wrócił z pracy do domu i mówi do małżonki:
- Słuchaj mamy wspaniały system u nas w remizie. Kiedy zadzwoni pierwszy dzwonek, ubieramy nasze kurtki. Kiedy zadzwoni dzwonek drugi - zjeżdżamy po rurze na dół. Dzwoni trzeci dzwonek i wszyscy już siedzimy w wozie. Od dzisiaj chcę, żeby w tym domu obowiązywała podobna zasada. Kiedy powiem do Ciebie "Dzwonek pierwszy", masz się rozebrać. Kiedy powiem "dzwonek drugi" masz wskoczyć do łóżka". Kiedy powiem "dzwonek trzeci" zaczynamy całonocne kochanie.
Następnej nocy mąż wraca do domu i woła:
- Dzwonek pierwszy.
Żona rozebrała się do naga.
- Dzwonek drugi - zawołał strażak i żona wskoczyła do łóżka.
- Dzwonek trzeci - i zaczęli uprawiać seks.
Po dwóch minutach żona woła:
- Dzwonek czwarty!!!!
- Co to jest dzwonek czwarty? - pyta zdziwiony mąż.
- Więcej węża - odpowiada żona - jesteś cholernie daleko od ognia!!!
  
 
Dyżurujący przy telefonie strażak odbiera zgłoszenie o pożarze i odpowiada do słuchawki:
- Niestety, wszystkie wozy wyjechały na akcje gaszenia, nic nie mogę na to poradzić.
Gdy odłożył słuchawkę, siedzący obok niego kolega mówi:
- Zwariowałeś?! Przecież wszystkie wozy są wolne!
- Tak, ale to pali się domek mojej teściowej.
 
Humor

 


Wy�wietl wi�ksz� map�

 

 

 

STRA�ACY
OSP ��any
OSP ��any